| Ilmatiivis | Kyllä |
|---|---|
| Asennuskohde | Sisäkatto/Seinä |
| Pintakäsittely | Kipsilevypinta |
| Pölytiivis | Kyllä |
| Materiaali | Alumiini |
| Äänieristys | 29 dB |
| Valmistajan verkkosivu | https://www.revisionsklappen.com/en/products/access-panels/details/aluplanar-revisionsklappe-1/pi/PLUGIN/ |
| Tuotekohtainen toimitusaika | 1-2 arkipäivää |
| Lukitustyyppi | Push Up-lukitus |
| Paino | 3.2 kg |
| Korkeus | 13 mm |
| Brändi | Dione Pro |
| Syvyys / Leveys T1 x T2 | 13 / 31mm |
| Sisämitat A1 x B1 | 501x501mm |
| Ulkomitat A2 x B2 | 540x540mm |
| Aukko A3 x B3 | 492x492mm |
| Koko | 500x500mm |
| EAN (GTIN) | 6417083019135 |
HSA-HIUSSAUMALUUKKU 500X500MM ILMA-/PÖLYTIIVIS -29db
Alumiinirunkoinen luukku kipsilevykannella. Kannessa ei näkyviä ruuvinkantoja. Ilma- ja pölytiivis. Äänieristetty. Seinä- ja kattoasennuksiin. Push-up lukitus. Soveltuu märkätiloihin.
Lisätiedot



