Yhteystiedot

Myynti ja tekninen neuvonta
puh. 09 351 050
duuri@duuri.fi

Taloushallinto
puh. 040 169 6942 myyntireskontra
puh. 040 5466 377 ostoreskontra

Osto ja logistiikka
puh. 0500 923 271
purchasing.duuri@duuri.fi

Aukioloajat

Toimisto ma–pe klo 8–16
Noutopiste ma–pe klo 7–16

Huom! Poikkeavat aukioloaikamme

Vappuaattona 30.4. klo 7–14
Juhannuksen aatonaattona klo 7–14
Itsenäisyyspäivä 6.12. suljettu
Jouluaaton aattona 23.12. klo 7–12
Uudenvuodenaattona 31.12. klo 7–14

Sijainti

DUURI OY
Tapulikaupungintie 35
00750 Helsinki

Postiosoite
PL 26, 00751 Helsinki

Y-tunnus 2984546-1

Laskutus

Verkkolaskutusosoite
OVT-tunnus 003729845461

Operaattori OpusCapita Group Oy
Välittäjätunnus E204503

Skannauspalvelu
Duuri Oy

PL 11494
01051 LASKUT

Sähköpostiskannauksen osoite:
duuri-oy.FI.P.127360-6@docinbound.com

Sähköpostitse lähetettyjen laskujen tulee olla pdf-muodossa ja sähköpostin liitteenä voi olla vain yksi lasku kerrallaan.

Huom!
Otamme laskut vastaan vain verkkolaskuina tai sähköpostitse lähetettyinä. Paperilaskut palautamme takaisin lähettäjälle.

Roy Lindqvist
Avainasiakaspäällikkö
Etelä-Suomi
Puh. 040 743 9046
roy.lindqvist@duuri.fi

Ville Veromaa
Länsi-Suomi
Puh. 040 451 0335
ville.veromaa@duuri.fi

Jukka Pirskanen
Keski-Suomi, Itä-Suomi
Puh. 0400 573 765
jukka.pirskanen@duuri.fi

Janne Lyly
Pirkanmaa ja Häme
Puh. 050 516 9120
janne.lyly@duuri.fi

Antti Isola
Pohjois-Suomi
Puh. 040 587 1694
antti.isola@duuri.fi

Mika Koskinen
Myynti ja tekninen neuvonta
Puh. 040 940 2811
mika.koskinen@duuri.fi

Leena Wulff
Toimitusjohtaja
Puh. 050 339 0310
leena.wulff@duuri.fi

Marko Laine
Myynti ja tekninen neuvonta
Puh. 040 684 6266
marko.laine@duuri.fi

Anssi Hast
Myynti ja tuotetiedon hallinta
Puh. 040 685 5380
anssi.hast@duuri.fi

Leena Wulff
Toimitusjohtaja
Puh. 050 339 0310
leena.wulff@duuri.fi

Elina Reilander
Talousjohtaja
Puh. 040 867 4067
elina.reilander@duurigroup.com

Jari Plattonen
Osto- ja logistiikkapäällikkö
Puh. 0500 923 271
jari.plattonen@duuri.fi

Joni Riihisaari
Osto- ja laatupäällikkö
Puh. 045 644 1242
joni.riihisaari@duuri.fi

Vuokko Patoharju
Ostoreskontra
Puh. 040 546 6377
vuokko.patoharju@duuri.fi

Pirjo Pulkkinen
Myyntireskontra
Puh. 040 169 6942
pirjo.pulkkinen@duuri.fi

Minna Tikka
Kirjanpitäjä
Puh. 050 341 4168
minna.tikka@duurigroup.com

Pasi Muhonen
Varastopäällikkö
Puh. 040 628 7848
pasi.muhonen@duuri.fi

Henriikka Hakkala
Viestintäasiantuntija
Puh. 040 526 6907
henriikka.hakkala@duurigroup.com

Antti Oksanen
Markkinointisuunnittelija
Puh. 040 680 6016
antti.oksanen@duuri.fi

Tomi Erkkilä
Toimitusjohtaja
Puh. 040 544 3010
tomi.erkkila@duurigroup.com

Elina Reilander
Talousjohtaja
Puh. 040 867 4067
elina.reilander@duurigroup.com

Henriikka Hakkala
Viestintäasiantuntija
Puh. 040 526 6907
henriikka.hakkala@duurigroup.com

Jurij Kaunisto
ICT-järjestelmäasiantuntija
Puh. 050 558 0533
jurij.kaunisto@duurigroup.com

Minna Tikka
Kirjanpitäjä
Puh. 050 3414168
minna.tikka@duurigroup.com

Pohjanmaan Rakennuspelti Oy (PRP)
PRP | Seinäjoki
Kisällintie 8, 60100 Seinäjoki
Puh. (06) 429 1600
myynti@prp.fi
www.prp.fi

PRP | Porvoo
Yrittäjänkatu 22
06150 Porvoo
Puh. 045 891 0555
myynti.porvoo@prp.fi

Scanmikael Oy
Sepänpellontie 2, 28430 Pori
Puh. (02) 8377 9000
info@scanmikael.com
www.scanmikael.com

D-Profile AB
Kabelvägen 10
SE-55302 Jönköping, Ruotsi
Puh. +46 36 186363
fax +46 36 186366
info@d-profile.se

D-Profile AS
Glåmveien 3
NO-2500 Tynset, Norge
Puh. +47 94 824 932
info@d-profile.no 

LLC Duuri Profile Russia
3rd Golutvinski pereulok, house 10, building 6, office 52-53
RU-119180 Moscow, RF
Puh. +7-985 854 5410
info@duuri.ru 

SIA D-profile
Rigas iela 6
LV-2114 Olaine, Latvia
Puh. +371 7783 506
fax +371 7783 508
info@d-profile.lv