Yhteystiedot

Myynti ja neuvonta
puh. 09 351 050
duuri@duuri.fi

Taloushallinto
puh. 040 169 6942 myyntireskontra
puh. 040 5466 377 ostoreskontra

Osto ja logistiikka
puh. 0500 923 271
purchasing.duuri@duuri.fi

Varasto
puh. 040 940 2814 / Pekka Turunen
pekka.turunen@duuri.fi
varasto@duuri.fi

Aukioloajat

Ma–pe klo 8–16

Huom! Poikkeavat aukioloaikamme

Vappuaattona klo 8–14
Juhannuksen aatonaattona klo 8–14
Jouluaaton aattona klo 8–12
Uudenvuodenaattona 31.12. klo 8–14

Sijainti

DUURI OY
Tapulikaupungintie 35
00750 Helsinki

Postiosoite
PL 26, 00751 Helsinki

Y-tunnus 2984546-1

Laskutus

Verkkolaskutusosoite
OVT-tunnus 003729845461

Operaattori OpusCapita Group Oy
Välittäjätunnus E204503

Skannauspalvelu
Duuri Oy

PL 11494
01051 LASKUT

Sähköpostiskannauksen osoite:
duuri-oy.FI.P.127360-6@docinbound.com

Sähköpostitse lähetettyjen laskujen tulee olla pdf-muodossa ja sähköpostin liitteenä voi olla vain yksi lasku kerrallaan.

Huom!
Otamme laskut vastaan vain verkkolaskuina tai sähköpostitse lähetettyinä. Paperilaskut palautamme takaisin lähettäjälle.

Roy Lindqvist
Etelä-Suomi
Puh. 040 743 9046
roy.lindqvist@duuri.fi

Ville Veromaa
Länsi-Suomi
Puh. 040 451 0335
ville.veromaa@duuri.fi

Jukka Pirskanen
Itä-Suomi
Puh. 0400 573 765
jukka.pirskanen@duuri.fi

 

Janne Lyly
Keski-Suomi, Pirkanmaa
Puh. 050 516 9120
janne.lyly@duuri.fi

Antti Isola
Pohjois-Suomi
Puh. 040 587 1694
antti.isola@duuri.fi

Mika Koskinen
Myynti ja tekninen neuvonta
Puh. 040 940 2811
mika.koskinen@duuri.fi

Marko Laine
Myynti ja tekninen neuvonta
Puh. 040 684 6266
marko.laine@duuri.fi

Anssi Hast
Noutopiste
Myynti ja tekninen neuvonta
Puh. 040 685 5380
anssi.hast@duuri.fi

Leena Wulff
Toimitusjohtaja
Puh. 050 339 0310
leena.wulff@duuri.fi

Elina Reilander
Talousjohtaja
Puh. 040 867 4067
elina.reilander@duurigroup.com

Jari Plattonen
Osto- ja logistiikkapäällikkö
Puh. 0500 923 271
jari.plattonen@duuri.fi

Joni Riihisaari
Laatu- ja ostopäällikkö
Puh. 045 644 1242
joni.riihisaari@duurigroup.com

Vuokko Patoharju
Ostoreskontra
Puh. 040 5466 377 
vuokko.patoharju@duuri.fi

Pirjo Pulkkinen
Myyntireskontra
Puh. 040 169 6942
pirjo.pulkkinen@duuri.fi

Minna Tikka
Kirjanpitäjä
Puh. 050 3414168
minna.tikka@duurigroup.com

Kirsi Kaunomäki
Markkinointisuunnittelija
Puh. 040 680 6016
kirsi.kaunomaki@duurigroup.com

Tomi Erkkilä
Toimitusjohtaja
Puh. 040 544 3010
tomi.erkkila@duurigroup.com

Elina Reilander
Talousjohtaja
Puh. 040 867 4067
elina.reilander@duurigroup.com

Joni Riihisaari
Laatu- ja ostopäällikkö
Puh. 045 644 1242
joni.riihisaari@duurigroup.com

Jurij Kaunisto
ICT-järjestelmäasiantuntija
Puh. 050 558 0533
jurij.kaunisto@duurigroup.com

Kirsi Kaunomäki
Markkinointisuunnittelija
Puh. 040 680 6016
kirsi.kaunomaki@duurigroup.com

Pohjanmaan Rakennuspelti Oy (PRP)
PRP | Seinäjoki
Kisällintie 8, 60100 Seinäjoki
Puh. (06) 429 1600
myynti@prp.fi
www.prp.fi

 

PRP| Vaasa
Rinnakkaistie 31
65350 Vaasa
Puh. 044 343 3901

 

PRP | Porvoo
Yrittäjänkatu 22
06150 Porvoo 
Puh. 045 891 0555
myynti.porvoo@prp.fi

Scanmikael Oy

Sepänpellontie 2, 28430 Pori
Puh. 02 8377 9000
info@scanmikael.com
www.scanmikael.com

D-Profile AB
Kabelvägen 10
SE-55302 Jönköping, Ruotsi
Puh. +46 36 186363
fax +46 36 186366
info@d-profile.se

D-Profile AS
Glåmveien 3
NO-2500 Tynset, Norge
Puh. +47 94 824 932
info@d-profile.no 

LLC Duuri Profile Russia
3rd Golutvinski pereulok, house 10, building 6, office 52-53
RU-119180 Moscow, RF
Puh. +7-985 854 5410
info@duuri.ru 

SIA D-profile
Rigas iela 6
LV-2114 Olaine, Latvia
Puh. +371 7783 506
fax +371 7783 508
info@d-profile.lv