| Lufttät | Ja |
|---|---|
| Dammtät | Ja |
| Ljudisolering | 29 dB |
| Tillverkarens webbplats | https://www.revisionsklappen.com/en/products/access-panels/details/aluplanar-revisionsklappe-1/pi/PLUGIN/ |
| Låstyp | Push Up-lukitus |
| Vikt | 3.2 kg |
| Höjd | 13 mm |
| Varumärke | Dione Pro |
| Djup / Width T1 x T2 | 13 / 31mm |
| Innermått A1 x B1 | 501x501mm |
| Material | Aluminium |
| Yttermått A2 x B2 | 540x540mm |
| Öppning A3 x B3 | 492x492mm |
| Storlek | 500x500mm |
HSA-VÄGGLUCKA MED 12,5MM GIPS 500X500MM LUFT OCH DAMMTÄT 29DB
Lucka med aluminiumram och inlägg av gipsskiva. Inga synliga skruvhuvuden på locket. Luft- och dammtät. Ljudisolerad. För vägg- och takinstallationer. Trycklåsning. Lämplig för våtrum.
Ytterligare information



