Neliöavaimella avattava perusluukku. Materiaali sinkitty teräs. Valkoinen polttomaalattu pinta värisävy RAL9016. Seinä- ja kattoasennuksiin. Ovi irroitettavissa, voidaan asentaa oikea- tai vasenkätiseksi. Mittatilauskokoja aina kokoon 1600x1200mm asti. Saatavana myös sylinterilukolla. Korkeuden ylittäessä 600mm luukuissa on kaksi lukitussalpaa.
ACH-TARKASTUSLUUKKU 300X300MM VALKOINEN RAL9016
Sinkitty teräsluukku, valkoinen RAL9016. Seinä- ja kattoasennuksiin. Neliöavaimella lukittava.
Kuvaus
Tiedostot
Lisätiedot
| Tuotekohtainen toimitusaika | 1-2 arkipäivää |
|---|---|
| Pintakäsittely | Jauhemaalattu RAL9016 |
| Materiaali | Sinkitty teräs |
| Valmistajan verkkosivu | https://www.revisionsklappen.com/en/products/access-panels/details/softline-revisionstuer-1/pi/PLUGIN/ |
| Lukitustyyppi | Neliöavain |
| Asennuskohde | Sisäkatto/Seinä |
| Paino | 0.9 kg |
| Korkeus | 27 mm |
| Brändi | DionePro |
| Sisämitat A1 x B1 | 300x300mm |
| Ulkomitat A2 x B2 | 335x335mm |
| Aukko A3 x B3 | 295x295mm |
| Koko | 300x300mm |
| Syvyys / Leveys T2 x T3 | 27 / 20mm |
| EAN (GTIN) | 6417083421914 |



