Materiaali sinkitty teräs. Valkoinen polttomaalattu pinta värisävy RAL9016.Kannessa piilotetut painolukot, joilla kansi lukittuu. Katto- ja seinäasennuksiin. Piilotettujen painolukkojen ansiosta kansi on täysin sileä. Helppo asentaa. Ovi irroitettavissa, voidaan asentaa oikea- tai vasenkätiseksi.
ACP-TARKASTUSLUUKKU 150X150MM VALKOINEN RAL9016
Sinkitty teräsluukku, valkoinen RAL9016. Push-up lukitus. Seinä- ja kattoasennuksiin.
Kuvaus
Tiedostot
Lisätiedot
| Tuotekohtainen toimitusaika | 1-2 arkipäivää |
|---|---|
| Pintakäsittely | Jauhemaalattu RAL9016 |
| Materiaali | Sinkitty teräs |
| Valmistajan verkkosivu | https://www.revisionsklappen.com/en/products/access-panels/details/softline-comfort-revisionstuer/pi/PLUGIN/ |
| Lukitustyyppi | Push Up-lukitus |
| Asennuskohde | Sisäkatto/Seinä |
| Korkeus | 38 mm |
| Paino | 0.4 kg |
| Brändi | DionePro |
| Sisämitat A1 x B1 | 150x150mm |
| Ulkomitat A2 x B2 | 185x185mm |
| Aukko A3 x B3 | 145x145mm |
| Koko | 150x150mm |
| Syvyys / Leveys T2 x T3 | 38 / 20mm |
| EAN (GTIN) | 6417083018923 |



