Kontakta oss

Försäljning och rådgivning

Tel. 036 – 18 63 63
info@d-profile.se

Ekonomi

Tel. 036 – 18 63 70
eva.ernehall@d-profile.se

Logistik och leveransfrågor

Tel. 036 – 18 63 72
mikael.nordstrom@d-profile.se

Öppettider

Kontor
Måndag – Fredag 8.00 – 16.30

Lager
Måndag – Fredag 7.00-16.00

 

Avvikande öppetider

Dagen före midsommarafton 23.6. kl 7–14
Midsommarafton 24.6. stängd
Självständighetsdagen 6.12. stängd
Dagen före julafton 23.12. kl 7 – 12

Plats

D-Profile AB
Kabelvägen 10 B
SE-553 02 Jönköping
Sweden

Tel. +46 (0)36 – 18 63 63
Fax. +46 (0)36 – 18 63 66
info@d-profile.se

Patrik Bengtsson
General Manager, VD
Tel. 0705 – 13 14 34
patrik.bengtsson@d-profile.se

Anders Korp
Södermanland, Närke, Värmland och norrut i Sverige
Tel. 0708 – 73 73 01
anders.korp@d-profile.se

 

Jesper Leise
Försäljningsansvarig, Distritk Väst och Syd
Tel. 0702 – 09 85 80
jesper.leise@d-profile.se

Jonatan Sjöstrand
Försäljningsansvarig, Distrikt Öst
Tel. 0702 –18 34 48
jonathan.sjostrand@d-profile.se

Antti Isola
Norra Finland, Norra Karelen, Norra Savolax
Tel. +358 40 587 1694
antti.isola@duuri.fi

Marko Laine
Försäljnings- och teknisk rådgivning
Tel. +358 40 684 6266
marko.laine@duuri.fi

Ville Veromaa
Västra Finland och Karleby
Tel. +358 40 451 0335
ville.veromaa@duuri.fi

Mika Koskinen
Försäljnings- och teknisk rådgivning
Tel. +358 40 940 2811
mika.koskinen@duuri.fi

Janne Lyly
Mellersta och Östra Finland, Pirkanmaa 
Tel. +358 50 516 9120
janne.lyly@duuri.fi

Anssi Hast
Försäljning och produktinformationshantering
Tel. +358 40 685 5380
anssi.hast@duuri.fi

Roy Lindqvist
Södra Finland
Tel. +358 40 743 9046
roy.lindqvist@duuri.fi

Niko Ikonen
Södra Finland, projekter
Tel. +358 40 570 7323
niko.ikonen@duuri.fi

Leena Wulff
Verkställande direktör
Tel. +358 50 339 0310
leena.wulff@duuri.fi

Elina Reilander
Ekonomichef
Tel. +358 40 867 4067
elina.reilander@duurigroup.com

Jari Plattonen
Inköps- och logistikchef
Tel. +358 500 923 271
jari.plattonen@duuri.fi

Joni Riihisaari
Kvalitets- och inköpschef
Tel. +358 45 644 1242
joni.riihisaari@duurigroup.com

Minna Tikka
Revisor
Tel. +358 50 3414168
minna.tikka@duurigroup.com

Henriikka Hakkala
Kommunikationsexpert
Tel. +358 40 526 6907
henriikka.hakkala@duurigroup.com

Pirjo Pulkkinen
Kund reskontra
Tel. +358 40 169 6942
pirjo.pulkkinenu@duuri.fi

Pasi Muhonen
Lagerchef
Tel. +358 40 628 7848
pasi.muhonen@duuri.fi

Antti Oksanen
Marknadsföringsplanerare
Tel. +358 40 680 6010
antti.oksanen@duuri.fi

Tomi Erkkilä
Verkställande direktör
Tel. +358 40 544 3010
tomi.erkkila@duurigroup.com

Elina Reilander
Ekonomichef
Tel. +358 40 867 4067
elina.reilander@duurigroup.com

Joni Riihisaari
Kvalitets- och inköpschef
Tel. +358 45 644 1242
joni.riihisaari@duurigroup.com

Jurij Kaunisto
IKT-systemexpert
Tel. +358 50 558 0533
jurij.kaunisto@duurigroup.com

Henriikka Hakkala
Kommunikationsexpert
Tel.+358 40 526 6907
henriikka.hakkala@duurigroup.com

Pohjanmaan Rakennuspelti Oy (PRP)
PRP | Seinäjoki
Kisällintie 8, 60100 Seinäjoki
Tel. +358 6 429 1600
myynti@prp.fi
www.prp.fi

Scanmikael Oy

Sepänpellontie 2, 28430 Pori
Tel. +358 2 8377 9000
info@scanmikael.com
www.scanmikael.com

D-Profile AB
Kabelvägen 10 B
SE-553 02 Jönköping
Sweden
Tel. +46 (0)36 – 18 63 63
Fax. +46 (0)36 – 18 63 66
info@d-profile.se

D-Profile AS
Glåmveien 3
NO-2500 Tynset
Norway
Tel. +46 (0)70 – 13 14 34
info@d-profile.se

SIA D-profile
Rigas iela 6
LV-2114 Olaine, Latvia
puh. +371 7783 506
fax +371 7783 508
info@d-profile.lv