LATTIALUUKKU SINKITTY TERÄS 600X400MM KYYNELKUVIOITU KANSI VALETTAVA
Teräsluukku, sinkitty. Kaasu- ja vesitiivis. Kansi turkkipeltiä. Sisä- ja ulkokäyttöön. Kuormituksen kesto 15kN.
Tiedostot
Lisätiedot
| Paino | 22 kg |
|---|---|
| Vesitiivis | Kyllä |
| Kaasutiivis | Kyllä |
| Korkeus | 60 mm |
| Leveys C x D | 600x400mm |
| Leveys A x B | 705x505mm |
| Kuormituksen kesto | 15 kN |
| Brändi | Dione Pro |
| Materiaali | Sinkitty teräs |
| Lukitustyyppi | Pultti |
| EAN (GTIN) | 6417083032417 |

