Neliöavaimella avattava perusluukku. Materiaali sinkitty teräs. Valkoinen polttomaalattu pinta värisävy RAL9016. Seinä- ja kattoasennuksiin. Ovi irroitettavissa, voidaan asentaa oikea- tai vasenkätiseksi. Mittatilauskokoja aina kokoon 1600x1200mm asti. Saatavana myös sylinterilukolla. Korkeuden ylittäessä 600mm luukuissa on kaksi lukitussalpaa.
ACH-TARKASTUSLUUKKU 400X600MM VALKOINEN RAL9016
Sinkitty teräsluukku, valkoinen RAL9016. Seinä- ja kattoasennuksiin. Neliöavaimella lukittava.
Kuvaus
Tiedostot
Lisätiedot
| Tuotekohtainen toimitusaika | 2-3 viikkoa |
|---|---|
| Pintakäsittely | Jauhemaalattu RAL9016 |
| Materiaali | Sinkitty teräs |
| Valmistajan verkkosivu | https://www.revisionsklappen.com/en/products/access-panels/details/softline-revisionstuer-1/pi/PLUGIN/ |
| Lukitustyyppi | Neliöavain |
| Asennuskohde | Sisäkatto/Seinä |
| Paino | 2.5 kg |
| Korkeus | 21 mm |
| Brändi | DionePro |
| Sisämitat A1 x B1 | 394x594mm |
| Ulkomitat A2 x B2 | 438x538mm |
| Aukko A3 x B3 | 368x568mm |
| Koko | 400x600mm |
| Syvyys / Leveys T2 x T3 | 21 / 25mm |
| EAN (GTIN) | 6417083019777 |



