| Röktät | Ja |
|---|---|
| Varumärke | DionePRO |
| Öppning A3 x B3 | 548x748mm |
| Yttermått A2 x B2 | 639x839mm |
| Material | Aluminium |
| Innermått A1 x B1 | 596x796mm |
| Djup / Width T1 x T2 | 13 / 46mm |
| Vikt | 6.7 kg |
| Höjd | 13 mm |
| Lufttät | Ja |
| Låstyp | Push Up-lukitus |
| Tillverkarens webbplats | https://www.revisionsklappen.com/en/products/access-panels/aluquattro-access-panel-driving-rain-smoke-air-and-dust-tight/ |
| Ljudisolering | 30 dB |
| Dammtät | Ja |
| Storlek | 600x800mm |
HSS-VÄGGLUCKA MED 12,5MM GIPS 600X800MM VATTEN-, RÖK-, LUFT- OCH DAMM TÄT
Lucka med aluminiumram och inlägg av gipsskiva. Synliga skruvhuvuden på locket. Vatten- och röktät, luft- och dammtät. Ljudisolerad. För vägg- och takinstallationer. Trycklåsning. Lämplig för våtrum.
Ytterligare information

