| Lufttät | Ja |
|---|---|
| Dammtät | Ja |
| Ljudisolering | 29 dB |
| Tillverkarens webbplats | https://www.revisionsklappen.com/en/products/access-panels/details/aluplanar-revisionsklappe-1/pi/PLUGIN/ |
| Låstyp | Push Up-lukitus |
| Vikt | 2.3 kg |
| Höjd | 13 mm |
| Varumärke | Dione Pro |
| Djup / Width T1 x T2 | 13 / 31mm |
| Innermått A1 x B1 | 401x401mm |
| Material | Aluminium |
| Yttermått A2 x B2 | 440x440mm |
| Öppning A3 x B3 | 392x392mm |
| Storlek | 400x400mm |
HSA-VÄGGLUCKA MED 12,5MM GIPS 400X400MM LUFT OCH DAMMTÄT 29DB
Lucka med aluminiumram och inlägg av gipsskiva. Inga synliga skruvhuvuden på locket. Luft- och dammtät. Ljudisolerad. För vägg- och takinstallationer. Trycklåsning. Lämplig för våtrum.
Ytterligare information



