Kontaktuppgifter

D-PROFILE AB
Kabelvägen 10
55302 Jönköping

E-post
info@d-profile.se


Telefon
+46-(0)36-186363

Fax
+46-(0)36-186366


Visa D-Profile på en större karta

KONTAKTPERSONER

Patrik Bengtsson
VD, Sverige
Direktnummer +46-(0)36-186375
Mobil +46-70 513 1434
patrik.bengtsson@d-profile.se
Ingvar Häll
Platschef
Direktnummer +46-(0)36-186372
ingvar.hall@d-profile.se
Eva Ernehäll
Administration
Direktnummer +46-(0)36-186363
eva.ernehall@d-profile.se
Anders Korp
Försäljningsansvarig, DionePro
Mobil. +46-(0)70-87 37 301
anders.korp@d-profile.se
 Jonathan Sjöstrand
Försäljningsansvarig, Dione
Mobil. +46-(0)702-09 85 80
jonathan.sjostrand@d-profile.se
 
 
 

KONCERNLEDNING

Tomi Erkkilä
VD & Koncernchef
tel. +358 (0)9 3510 5214
tomi.erkkila@duuri.fi
Annukka Sirenne
Ekonomichef
tel. +358 (0)9 3510 5217
annukka.sirenne@duuri.fi
Jari Plattonen
Inköp och logistikchef
tel. +358 (0)9 3510 5237
jari.plattonen@duuri.fi
Marjut Starck
Marknadsföringschef
tel. +358 (0)9 3510 5225
marjut.starck@duuri.fi

 

KONTAKTUPPGIFTER FÖR FÖRETAGETS INTERNATIONELLA KONTOR:

Duuri Oy
Tapulikaupungintie 35
FI-00750 Helsinki, Finland
tel. +358 9 35 10
fax: +358 9 35 10 52 22
duuri@duuri.fi
D-Profile AS
Glåmveien 3
NO-2500 Tynset, Norge
mob. +47 94 824 932 
info@d-profile.no
LLC Duuri Profile Russia
Sentjabrskaja 12, g. Aprelevka, Naro-fominskij r-n
RU-143362 Moskva, Ryssland
tel. +7-495-982 3875
fax +7-495-982 3875
duuri@duuri.ru
SIA D-profile
Rigas str. 6
LV-2114 Olaine, Lettland
tel. +371 67783506
fax +371 67783508
info@d-profile.lv

 

Pohjanmaan Rakennuspelti Oy (PRP)
Kisällintie 8
FI-60100 Seinäjoki, Finland
tel. +358 6 429 1600
myynti@prp.fi
www.prp.fi

PRP logo

Scanmikael Oy
Sepänpellontie 2 
FI-28430 Pori, Finland
tel. +358 2 8377 9000
info@scanmikael.com
www.scanmikael.com

ScanMikael_reflect_FINAL