Yhteystiedot

 

 

 

 

DUURI OY
Tapulikaupungintie 35
00750 Helsinki

Postiosoite
PL 26, 00751 Helsinki

Y-tunnus 2495845-9

Aukioloajat
Ma–pe klo 8–16

Verkkolaskutusosoite
OVT-tunnus 003724958459

Operaattori: OpusCapita Group Oy
Välittäjätunnus
003710948874

Skannauspalvelu
Duuri Oy
PL 10967
01051 LASKUT

Sähköpostiskannauksen osoite:
duuri.FI.P.107992-0@docinbound.com

- Sähköpostitse lähetettyjen laskujen tulee olla pdf-muodossa ja sähköpostin liitteenä voi olla vain yksi lasku kerrallaan.

Huom!
1.6.2016 alkaen otamme laskut vastaan vain verkkolaskuina tai sähköpostitse lähetettyinä. Paperilaskut palautamme takaisin lähettäjälle.

 

Puhelin
Myynti ja neuvonta
(09) 351 050

Vaihde
(09) 3510 5500

Sähköposti
duuri@duuri.fi

 

 

Huom! Poikkeavat aukioloaikamme

Vappuaattona klo 8–14
Juhannuksen aatonaattona klo 8–14
Jouluaaton aattona 23.12. klo 8–12
Uudenvuodenaattona 31.12. klo 8–14


Näytä Duuri suuremmalla kartalla

 

Myyntiedustajamme Suomessa

Antti Isola
Pohjois-Suomi
GSM 040 587 1694
antti.isola@duuri.fi
Ville Veromaa
Länsi-Suomi
GSM 040 451 0335
ville.veromaa@duuri.fi
Jukka Pirskanen
Itä-Suomi
GSM 0400 573 765
jukka.pirskanen@duuri.fi
 

 

Janne Lyly
Keski-Suomi, Pirkanmaa
Puh. 050 516 9120
janne.lyly@duuri.fi

Roy Lindqvist
Etelä-Suomi
Puh. (09) 3510 5216
roy.lindqvist@duuri.fi
 
 

 


Suomen myynnin ja keskusvaraston yhteyshenkilöt

Pekka Wikman
Johtaja, Suomen toiminnot
GSM 0400 430 340
pekka.wikman@duuri.fi
Jani Hyvärinen
Liiketoimintajohtaja DuuriPro
GSM 0400 573 678
jani.hyvarinen@duuri.fi
Jorma Laine
Laatupäällikkö, tekninen myynti
mob. 040 940 2815
puh. (09) 3510 5234
jorma.laine@duuri.fi
Mika Koskinen
Tekninen neuvonta ja myynti
mob. 040 940 2811
puh. (09) 3510 5212
mika.koskinen@duuri.fi

 


 

Duuri-konsernin hallinnon yhteystiedot

Tomi Erkkilä
Toimitusjohtaja
puh. (09) 3510 5214
tomi.erkkila@duuri.fi
Annukka Sirenne
Talouspäällikkö
puh. (09) 3510 5217
annukka.sirenne@duuri.fi

Jari Plattonen
Osto- ja logistiikkapäällikkö
puh. (09) 3510 5237
jari.plattonen@duuri.fi

Marjut Starck
Markkinointi- ja mediasuunnittelija
puh. (09) 3510 5225
marjut.starck@duuri.fi

 


 


Duuri Oy:n tytäryhtiöt Suomessa

Pohjanmaan Rakennuspelti Oy (PRP)
PRP | Seinäjoki
Kisällintie 8
60100 Seinäjoki
puh. (06) 429 1600
myynti@prp.fi
www.prp.fi

PRP logo

 

PRP| Vaasa
Rinnakkaistie 31
65350 Vaasa
puh. 044 343 3901
 

PRP | Porvoo
Yrittäjänkatu 22
06150 Porvoo 
puh. 045 891 0555
myynti.porvoo@prp.fi

Scanmikael Oy
Sepänpellontie 2 
28430 Pori
puh. 02 8377 9000
info@scanmikael.com
www.scanmikael.com


ScanMikael_reflect_FINAL

 

Kansainväliset toimipisteet

D-Profile AB
Kabelvägen 10
SE-55302 Jönköping, Ruotsi
puh. +46 36 186363
fax +46 36 186366
info@d-profile.se
D-Profile AS
Glåmveien 3
NO-2500 Tynset, Norge
puh. +47 94 824 932
info@d-profile.no 
LLC Duuri Profile Russia
3rd Golutvinski pereulok, house 10, building 6, office 52-53
RU-119180 Moscow, RF
puh. +7-985 854 5410
info@duuri.ru 
SIA D-profile
Rigas iela 6
LV-2114 Olaine, Latvia
puh. +371 7783 506
fax +371 7783 508
info@d-profile.lv 

 



 

Kysy lähimmältä rautakauppiaaltasi